Paifys teraapiakeskus

Kaelahooldus TR-MMFT laual tähendab kaela- ja õlavöötme piirkonna lihaste ja ka liigeste töötlemist spetsiaalsete võtetega selleks välja arendatud multifunktsionaalsel teraapialaual. See innovaatiline laud on välja töötatud Soome ortopeedilise osteopaadi Timo Rantala poolt, kes pühendas oma tähelepanu just kaela- ja õlavöötme probleemide tõhusale lahendamisele.

Laua ehitus ja funktsionaalsus võimaldavad terapeudil ligi pääseda kaelapiirkonna lihastele ning tagada nende hooldus, samas kui klient tunneb ennast võimalikult mugavalt. Mobiilsed käetoed ja peaosa võimaldavad terapeudil kasutada ergonoomilisemaid asendeid teraapia läbiviimisel ning sooritada õlaliigeste, kaela- ja rindkere liikuvusharjutusi, mis omakorda tagab paremad tulemused kaela- ja õlavöötmete pingetega klientidel.

Kaelahooldus sobib suurepäraselt kontoritöötajatele, õmblejatele, liinitöölistele ja kõigile, kes peavad töötama sundasendis, kus pea on ette kallutatud, ning kes teevad kätega tööd, kogudes seetõttu pinged just kaela piirkonda. See võib aidata krooniliste peavalude korral, mis on tingitud lihaspingetest õlavöötmes, ning pakub leevendust ja lõõgastust kaela- ja õlavöötme piirkonna probleemidega inimestele.

Meie füsioterapeut: Heilika Roos