Paifys teraapiakeskus

Füsioteraapia

Füsioterapeut on spetsialist, kes taastab, säilitab ja arendab inimese liikumis- ja tegevusvõimet ning tema osalust igapäevaelus ning tegeleb ennetustööga.

Füsioterapeudi tegevuse eesmärk on patsiendi probleemi lahendamine, säilitades või arendades tema funktsionaalsust.

Ta aitab inimesel leevendada valu ja muutuda tugevamaks, õpetab teda (taas)kasutama oma vigastatud jäset vm ning suunab selliste igapäevategevuste nagu kõndimine, riietumine, pesemine jm uuestiõppimist. Seejuures peab silmas, et inimene saaks võimalikult kiiresti naasta oma tavakeskkonda ja igapäevaelu tegevustesse, seejuures ka tööle.

Füsioterapeut kasutab oma töös kehalisi harjutusi, funktsionaaltreeningut, manuaaltehnikaid, massaaži, sooja-, külma- ja elektriravi ja läbivalt erinevaid motiveerimis- ja nõustamistehnikaid.

Füsioteraapia koosneb etappidest:

  • patsiendi või kliendi seisundi hindamisest;
  • füsioteraapia kavandamisest;
  • füsioterapeutilisest sekkumisest ning seatud eesmärkide saavutamise hindamisest. 

Esimesel kohtumisel toimub  füsioterapeutiline hindamine ja kogutud info põhjal kavandatakse edasine tegevus. Valitakse sobiv füsioteraapia protseduuride sagedus ja kestvus. Esimakohtumiseks planeerime kuni 60 minutit. Edaspidi võib ühe füsioteraapia teenuse kestvus olla 30 kuni 60 minutit. Tavaliselt toimuvad korduskohtumised korra nädalas või üle nädala.

Enamasti koostatakse esimesel kohtumisel ka individuaalne terapeutiliste harjutuste kava, mida iseseisvalt kodus teostada.  Harjutused õpitakse selgeks füsioterapeudi vastuvõtul ja harjutusi muudetakse aja jooksul vastavalt vajadusele. 

Füsioteraapiasse tulles riietu mugavalt, et oleks hea harjutusi sooritada. 

Meie füsioterapeudid: 
Heilika Rõõs ja Kadri Kruusmägi

TEENUSELE REGISTREERUMINE

Tel: 56494148 // E-R: 9.00-17.00                        e-post: info@paifys.ee                            Kodulehe online broneering 

BRONEERINGU TÜHISTAMINE/MUUTMINE

Broneeringut saate tühistada või ümber vahetada hiljemalt 24h enne teenuse algust. Hilisem tühistamine annab meile õiguse võtta tasu 50% broneeringu maksumusest ja esitada vastav arve. Teenusele mitteilmuline ette teatamata annab meile õiguse teenus 100% kasutatuks lugeda ja vastavalt arveldada. Kolmas osapool sh perearst, Töötukassa, kindlustus, ei tasu mitteilmumise korral teenuste eest.

Teenusest loobumiseks teata esimesel võimalusel info@paifys.ee või  56494148.

TASUMINE

Kohapeal sularahas                                            Arve alusel teenuse järgselt                          Stebby keskkonna vahendusel            Kindlustuse vahendusel                                  Eesti Töötukassa rahastusel                      Perearsti teraapiafondi kaudu            Tervisekassa rahastusel /alates 01.07.2024/ lepingu olemasolul

füsioteraapia

Pakume abi vigastustest taastumisel, valude leevendamisel, liigesliikuvuse suurendamisel ja krooniliste sümptomite leevendamisel.

Ootame naisi, kes soovivad asjakohast nõustamist ja lahendusi kõhu- ja vaagnapiirkonna probleemide osas.

Teenus keskendub kaela- ja õlavöötme piirkonna sagedasemate kaebuste leevendamisele spetsiaalsete võtetega . 

Pakume füsioteraapiat kliendi igapäevases keskkonnas kui meie keskusesse tulemine on takistatud füüsilistel põhjustel.