Paifys teraapiakeskus

Massaaž on väga mõnus lõõgastav kogemus, et vabaneda lihastesse kogunenud pingetest, ainevahetuse jääkproduktidest ja puhata vaimu ja keha samaaegselt. Samas võib massaažiga saavutada ka häid ravitulemusi oskusliku spetsialisti käe all. 

Füsioterapeudi poolt teostatud massaažiteenus on erisoodustusmaksu vabastusega kui seda osutatakse füsioteraapia teenuse raames. 

Meie massöörid:  Lilian Mägi ja Heilika Rõõs

MEELESPEA! 
Massaaži tulles palun eemalda ehted (kaelaketid, käeketid, käekell, kõrvarõngad), pikad juuksed pane kinni. Enne ja peale massaaži joo tavapärasest rohkem vett. Soovitavalt leiget ja super oleks sinna sisse pigistada ka sidrunit! 
On-Site massaaži puhul võta tööle kaasa ja pane selga spordisärk, et massöör ei peaks muretsema sitsipluusi kortsumise või litrite eemaldumise pärast 🙂

Paifys teraapiakeskus pakub järgmisi massaaže:

Klassikaline massaaž 60 min

Klassikaline massaaž on läänemaailmas kõige tuntum ja levinum massaažiliik, mida teostatakse massaažilaual, paljale kehale õlita. Massaaž lõõgastab, vähendab valusid, ergutab ainevahetust ning aktiveerib vere- ja lümfiringet. Massaaž turgutab immuunsüsteemi ja suurendab organismi vastupanuvõimet haigustele.

Spordimassaaž 60 min 

Spordimassaaž on efektiivne nii võistluseks valmistumisel, kui ka väsimusega võitlemiseks treeningperioodil või võistlusjärgselt. Vastavalt eesmärgile võib spordimassaaž olla lõõgastav, rahustav või hoopis toniseeriv ja ergutav. Taastav spordimassaaž sobib hästi ka rasket füüsilist tööd tegevale inimesele.

Aroomimassaaž 60 min

Aroomimassaaž stimuleerib organismi võimet end ise ravida. Aroomimassaažil on väga tugev mõju inimese psüühikale: tõstab meeleolu, annab rahuliku une, rahustab ärevuse ja südamepekslemise korral, toimib valuvaigistina ja loodusliku antidepressandina. Vastavalt inimese seisundile ja valitud eeterlikele õlidele võib aroomimassaaž olla kas lõdvestav või ergutav.

Kupumassaaž 60 min

Massaaži teostatakse kehakuppudega, mida kasutatakse massaaživõtete sooritamiseks kui ka kehale teatud kohtadesse asetamiseks. 

Paraneb lümfiringe, vereringe ja seeläbi ainevahetus. Kehast eemaldatakse toksiine. Nahk muutub elastsemaks ja siledamaks. 

Laavakivimassaaž 60 min

Laavakivimassaaži puhul kasutatakse sooje kivisid, mis asetatakse teatud kindlatele kohtadele kehal või kasutatakse neid massaaživõtete puhul. Soojus ja kivide raskus lõdvestab lihaseid, vabastab toksiine ja parandab naha ilmet ning vereringet, vähendab stressi ja ärevust. 

Pea- ja kaelamassaaž 45 min

Keskendutakse kaela- ja õlavöötme piirkonnale. Sobib kontoritöötajatele, sundasendis töötajatele. Leevenevad pinged õlgades, lihaspingest tingitud peavalud, käte “suremistunne”.

Laste massaaž 25 min

Laste massaaž on õrn ja terapeutiline praktika, mis pakub palju kasu lapse heaolule ja arengule. See aitab leevendada stressi, parandada une kvaliteeti, vähendada ärevust ja hüperaktiivsust ning edendada üldist lõõgastumist. Lisaks aitab massaaž tugevdada lapse immuunsüsteemi, parandada seedimist ning aidata kaasa lihaste ja luustiku tervisele.Laste massaaž võib olla eriti kasulik lastele, kes kannatavad unehäirete, seedeprobleemide, ärevuse või hüperaktiivsuse all. Samuti võib see olla abiks lastele, kellel on arenguhäireid või kes vajavad toetust füüsilise ja emotsionaalse arengu toetamiseks.

Tai joogamassaaž 60 min

Tai joogamassaaž on rahulik, hingamise rütmis teostatav massaaž, mis suurendab lihaste elastsust, liigeste liikuvust ja vabastab vaimsetest pingetest. Peamine eesmärk on vabastada eluenergiavoog. Tai massaaž võib olla lihtsalt lõõgastava toimega, aga ka väga tõhusa tervendava toimega. Sobib hästi traumade taastusraviks, lihaspingete leevendamiseks, aitab aktiviseerida vereringet ja ainevahetust, parandab liigeste liikuvuse piiratust ja mõjub toniseerivalt kogu organismile. Massaaž koosneb kindlatest tugevatest võtetest: venitustest ja vajutustest nii käepäkkadega, pöialdega, jalgade ja põlvedega. Massaaži tehakse põrandal matil ja läbi mugavate spordiriiete sokkides. 

TEENUSELE REGISTREERUMINE

Tel: 56494148 // E-R: 9.00-17.00                        e-post: info@paifys.ee                            Kodulehe online broneering 

BRONEERINGU TÜHISTAMINE/MUUTMINE

Broneeringut saate tühistada või ümber vahetada hiljemalt 24h enne teenuse algust. Hilisem tühistamine annab meile õiguse võtta tasu 50% broneeringu maksumusest ja esitada vastav arve. Teenusele mitteilmuline ette teatamata annab meile õiguse teenus 100% kasutatuks lugeda ja vastavalt arveldada. Kolmas osapool sh perearst, Töötukassa, kindlustus, ei tasu mitteilmumise korral teenuste eest.

Teenusest loobumiseks teata esimesel võimalusel info@paifys.ee või  56494148.

TASUMINE

Kohapeal sularahas                                            Arve alusel teenuse järgselt                          Stebby keskkonna vahendusel            Kindlustuse vahendusel                                  Eesti Töötukassa rahastusel                      Perearsti teraapiafondi kaudu            Tervisekassa rahastusel alates 01.07.2024