Paifys teraapiakeskus

Teenused

füsioteraapia

Füsioteraapia

Pakume abi vigastustest taastumisel, valude leevendamisel, liigesliikuvuse suurendamisel ja krooniliste sümptomite leevendamisel.

Massaaž

Pakume laia valikut massaažiteenuseid, mis aitavad leevendada stressi, lihaspinget ja valu kehas.

Nõustamisteenused

Pakume erinevaid nõustamisteenuseid vaimse tervise toetuseks, aga abi saab ka tervisliku elustiili ja toitumise vallas.

Tööalane rehabilitatsioon

Pakume teenust tervisest tuleneva takistusega tööealisele inimesele, et toetada tema osalust tööturul või sinna naasmisel.

Beebikool

Vahvad ühised hommikud koos emmede ja nende beebidega, et toetada lapse sotsiaalset, motoorset ja vaimset arengut.

Korduma kippuvad küsimused

Asume Paide linnas Telliskivi 5. Omnivaga samas majas. Tänavalt keskmine uks, teisele korrusele, paremale ja koridori lõpus.

Enamasti on võimalik vastuvõtule pääseda nädala jooksul. Vahel ka nt homme, kuid puhkuste ajal võib ooteaeg olla kuni kuu aega. Püüame alati anda endast parima, et leida kiiresti aeg.

Jah, kinkekaardid on meil olemas. Väärtuse saate ise valida. Kinkekaardi kehtivusaeg on 6 kuud. Kinkekaarte küsi oma teenuseosutaja käest või võta meie keskusega ühendust.

Palume mitte tulemisest teavitada vähemalt 24 ette. Sellisel juhul jõuame pakkuda vabanenud aega järgmisele soovijale. Selleks kirjuta või helista meie kontaktidele.

Jah, meie keskusesse saab pöörduda perearsti saatekirjaga füsioterapeudi vastuvõtule.  Sellisel juhul tasub teenuse eest perearst läbi teraapiafondi ja kliendilt tasu ei küsita.

Paifys teraapiakeskusel on iseseisva füsioteraapia teenuse osutamise luba L06590.