Paifys teraapiakeskus

Beebikool

Selleks hooajaks on beebikool lõpetanud. Aitäh kõigile vahvatele beebidele ja nende emmedele, kes meie tundides osalesid.

Kohtume uuesti sügisel!

👶 👣 Tere tulemast meie armsasse beebikooli! 👣 👶

Iga teisipäeva hommikul ootame teid ja teie kallist väikest beebit meie hubasesse keskkonda. Meie beebikool pakub mitmekesiseid tegevusi ja võimalusi teie lapse arengu toetamiseks ning emade ja isade vahelise sideme tugevdamiseks.

👣 Kell 10.30 alustab beebikool I, mis on mõeldud pisematele, kuni 8 kuu vanustele beebidele. Maas tekikese peal viiakse läbi õrnasid massaaži ja silutusvõtteid, mis mitte ainult ei lõõgastu teie beebit, vaid aitab ka luua tugevamat sidet teie ja teie lapse vahel. Lisaks teeme erinevaid motoorikat arendavaid harjutusi, mis aitavad teie beebil avastada oma keha ja liikumisoskusi.

👣 Kell 11.15 alustab beebikool II, kuhu ootame beebisid alates 8ndast elukuust. Teeme lõbusaid ringmänge, tantsime ja laulame, võimaldades beebidel koos teiste väikeste sõpradega mängida ja suhelda. See on ka suurepärane võimalus emmedele kohtuda, suhelda, jagada kogemusi ja saada uusi tutvusi.

⏰

Meie beebikooli aktiivne osa kestab umbes 20-30 minutit, millele järgneb vaba aeg, kus lapsed saavad iseseisvalt avastada. Ruumi sisustamisel oleme lähtunud Montessori põhimõtetest, püüdes luua keskkonna, kus beebid saavad iseseisvalt harjutada uusi oskusi, nagu riiete ära panemine. Lisaks oleme planeerinud hubase raamatuvaatamise nurga, kus beebid saavad nautida lugemist koos emmedega.

🥰 Meil on olemas ka mugav beebiala, kus saate privaatselt imetada või vajadusel beebit mähkida.

Meie eesmärk on luua hubane ja toetav keskkond, kus teie beebi saab avastada, õppida ja kasvada, samal ajal kui teie saate lõõgastuda ja nautida tassikest kohvi või teed. Oleme siin selleks, et toetada teid vanemaks saamisel ning luua koos teiega sooja ja toetava kogukonna.

💰 TASU: Beebikoolis on kasutusel 5x kaart, mille kehtivus on 2 kuud ja hind  25 eurot.

Beebikooli registreerumiseks kirjutage koolitusedml@gmail.com 

🌸 Ootame teiega kohtumist meie beebikoolis ja loodame luua alguse ühele vahvale koosolemisele ja tegemisele!

Maarja

TEENUSELE REGISTREERUMINE

e-post: koolitusedml@gmail.com     

BRONEERINGU TÜHISTAMINE/MUUTMINE

Broneeringut saate tühistada või ümber vahetada hiljemalt 24h enne teenuse algust. Hilisem tühistamine annab meile õiguse võtta tasu 50% broneeringu maksumusest ja esitada vastav arve. Teenusele mitteilmuline ette teatamata annab meile õiguse teenus 100% kasutatuks lugeda ja vastavalt arveldada. 

Teenusest loobumiseks teata esimesel võimalusel koolitusedml@gmail.com.

TASUMINE

Sularahas kohapeal                                          Arve alusel