Paifys teraapiakeskus

Beebikool

👶 👣 Tere tulemast meie armsasse beebikooli! 👣 👶

Iga teisipäeva hommikul ootame teid ja teie kallist väikest beebit meie hubasesse keskkonda.

👣 Kell 10.30 alustab beebikool I on, mis mõeldud pisematele, kuni 8 kuu vanustele beebidele.  Maas tekikese peal viiakse läbi õrnasid massaaži ja silutusvõtteid. See on mitte ainult lõõgastav kogemus, vaid aitab ka luua tugevama sideme teie ja teie lapse vahel. Lisaks teeme erinevaid motoorikat arendavaid harjutusi, mis aitavad teie beebil avastada oma keha ja liikumisoskusi.

👣 Kell 11.15 alustab beebikool II, kuhu ootame beebisid alates 8ndast elukuust. Teeme lõbusaid ringmänge, tantsime ja laulame. See on aeg, kus beebid saavad koos teiste väikeste sõpradega mängida ja suhelda. Samal ajal on see suurepärane võimalus ka emmedele kohtuda, suhelda, jagada kogemusi ja saada uusi tutvusi.

⏰ Meie beebikooli aktiivne osa kestab umbes 20-30 minutit, millele järgneb nö vaba aeg, kus lapsed saavad avastada iseseisvalt.  Ruumi sisustamisel oleme lähtunud Montessori põhimõtetest, püüdes luua keskkonna, kus beebid saavad iseseisvalt harjutada uusi oskusi, nagu riiete ära panemine. Ka mänguasjad on paigutatud nähtavale, et innustada avastamist ja õppimist. Planeerime ka hubast raamatuvaatamise nurka, kus beebid saavad nautida lugemist koos emmedega.

🥰 Meil on olemas mugav beebiala, kus saate privaatselt imetada või vajadusel beebit mähkida.

Meie eesmärk on luua hubane ja mõnus keskkond, kus teie beebi saab avastada, õppida ja kasvada, samal ajal kui teie saate lõõgastuda ja nautida tassikest kohvi või teed. Oleme siin selleks, et toetada teid teekonnal vanemaks saamisel ning luua koos teiega sooja ja toetava kogukonna.

💰 TASU: Beebikooli tasu on 25 eurot kuus, mille kohta esitatakse arve iga kuu alguses. Kui te ei soovi järgmisel kuul beebikoolis osaleda, siis anda sellest teada jooksva kuu lõpuks. 

Beebikooli registreerumiseks täitke vorm SIIN.

🌸 Ootame teiega kohtumist meie beebikoolis ja loodame luua alguse ühele vahvale koosolemisele ja tegemisele!

Maarja ja Heilika