Paifys teraapiakeskus

Tööandjale

Pakume teie  meeskonnale ja töötajatele erinevaid tervist edendavaid teenuseid, et toetada nende füüsilist ja vaimset heaolu ning seeläbi tagada, et teil on igapäevane asjaajamine on muretum.

Massaaž

Regulaarne massaaž aitab säilitada teie töötajate head tervist ja enesetunnet ning toetab seeläbi ka nende töövõimet. Kui teie töötajad tunnevad end hästi, on neil rohkem energiat ja motivatsiooni ning teie ettevõte saab teha tööd sujuvalt ja tõhusalt. Tänu regulaarsele massaažile püsivad teie töötajad terved ja produktiivsed ning teie, kui tööandja, ei pea muretsema haiguslehel oleva töötaja asendamise pärast.

Füsioteraapia 

Samuti pakume keerukamate terviseprobleemide korral võimalust pöörduda meie kogenud füsioterapeutide vastuvõtule, kes koostavad individuaalse teraapiaplaani ja nõustavad töötajaid nende tervisega seotud küsimustes.

Sundasendis töötamine nii kontoris kui tehases põhjustab lihas- ja liigeskaebusi ning sagedasti esinevad selja- ja/või kaelavalud, randmete ülekoormus ning teiste liigeste valud. Pakume läbi oma teenuste teie töötajatele sümptomite leevendust ning kaebustest vabanemist. 

Nõustamisteenused

Meie nõustajad on abiks kui tööpinge kasvab ja tekib tööstress. Kui täheldate, et teie meeskonna liige on läbipõlemisele lähedal või esineb motivatsiooni langust. Kui teie meeskonnas on tervisest tuleneva takistusega töötaja, siis pakume koostöös Eesti Töötukassaga tööalase rehabilitatsiooni teenust, mille eesmärk on hoida inimene tööturul aktiivsena ja motiveerituna. 

Tasumine

Mugavuse tagamiseks pakume teile võimalust tasuda kõikide töötajate teenuste eest ühe koondarve alusel kuus lõpus – ikka selleks, et hoida kokku väärtuslikku aega ja saada ülevaade teenusel käinud töötajatest. Samuti saab tasuda läbi Stebby keskkonna või kindlustuse.

 

TEENUSELE REGISTREERUMINE

Tel: 56494148 // E-R: 9.00-17.00                        e-post: info@paifys.ee                            Kodulehe online broneering 

BRONEERINGU TÜHISTAMINE/MUUTMINE

Broneeringut saate tühistada või ümber vahetada hiljemalt 24h enne teenuse algust. Hilisem tühistamine annab meile õiguse võtta tasu 50% broneeringu maksumusest ja esitada vastav arve. Teenusele mitteilmuline ette teatamata annab meile õiguse teenus 100% kasutatuks lugeda ja vastavalt arveldada. Kolmas osapool sh perearst, Töötukassa, kindlustus, ei tasu mitteilmumise korral teenuste eest.

Teenusest loobumiseks teata esimesel võimalusel info@paifys.ee või  56494148.

TASUMINE

Kohapeal sularahas                                            Arve alusel teenuse järgselt                          Stebby keskkonna vahendusel            Kindlustuse vahendusel