Paifys teraapiakeskus

Tööandjale

Pakume teie  meeskonnale ja töötajatele erinevaid tervist edendavaid teenuseid, et toetada nende füüsilist ja vaimset heaolu ning seeläbi tagada, et teil on igapäevane asjaajamine on muretum.

Massaaž

Regulaarne massaaž aitab säilitada teie töötajate head tervist ja enesetunnet ning toetab seeläbi ka nende töövõimet. Kui teie töötajad tunnevad end hästi, on neil rohkem energiat ja motivatsiooni ning teie ettevõte saab teha tööd sujuvalt ja tõhusalt. Tänu regulaarsele massaažile püsivad teie töötajad terved ja produktiivsed ning teie, kui tööandja, ei pea muretsema haiguslehel oleva töötaja asendamise pärast.

Füsioteraapia 

Samuti pakume keerukamate terviseprobleemide korral võimalust pöörduda meie kogenud füsioterapeutide vastuvõtule, kes koostavad individuaalse teraapiaplaani ja nõustavad töötajaid nende tervisega seotud küsimustes.

Sundasendis töötamine nii kontoris kui tehases põhjustab lihas- ja liigeskaebusi ning sagedasti esinevad selja- ja/või kaelavalud, randmete ülekoormus ning teiste liigeste valud. Pakume läbi oma teenuste teie töötajatele sümptomite leevendust ning kaebustest vabanemist. 

Nõustamisteenused

Meie nõustajad on abiks kui tööpinge kasvab ja tekib tööstress. Kui täheldate, et teie meeskonna liige on läbipõlemisele lähedal või esineb motivatsiooni langust. Kui teie meeskonnas on tervisest tuleneva takistusega töötaja, siis pakume koostöös Eesti Töötukassaga tööalase rehabilitatsiooni teenust, mille eesmärk on hoida inimene tööturul aktiivsena ja motiveerituna. 

Tasumine

Mugavuse tagamiseks pakume teile võimalust tasuda kõikide töötajate teenuste eest ühe koondarve alusel kuus lõpus – ikka selleks, et hoida kokku väärtuslikku aega ja saada ülevaade teenusel käinud töötajatest. Samuti saab tasuda läbi Stebby keskkonna või kindlustuse.