Paifys teraapiakeskus

Toitumisnõustamine

Toitumisnõustamise teenus pakub individuaalset ja professionaalset juhendamist ning tuge nendele, kes soovivad parandada oma toitumisharjumusi, saavutada tervislikku kehakaalu, lahendada seedimisprobleeme või saavutada muid toitumisega seotud eesmärke. Meie toitumisnõustaja on kogenud spetsialist, kes pakub teile personaalset lähenemist ja praktilisi nõuandeid, et aidata teil saavutada oma tervisliku toitumise eesmärgid.

Toitumisnõustamine on suunatud kõigile, kes soovivad paremini mõista toitumise mõju oma tervisele ja heaolule ning teha teadlikumaid valikuid oma toidulaual. Meie nõustaja on siin, et toetada teid igal sammul teie toitumisega seotud teekonnal, olgu tegemist siis kaalulangetamise, toidutalumatuse avastamise või tervislikuma elustiili edendamisega.

Meie toitumisnõustamise teenus hõlmab mitmeid olulisi aspekte, sealhulgas:

  1. Individuaalne lähenemine: Meie nõustaja loob teile individuaalse toitumiskava, mis võtab arvesse teie keha ainulaadseid vajadusi, eelistusi ja eesmärke.

  2. Toitumisharjumuste hindamine: Meie nõustaja aitab teil analüüsida oma praeguseid toitumisharjumusi ja tuvastada võimalikke puudujääke või probleeme, mis võivad mõjutada teie tervist ja heaolu.

  3. Toitumisnõustamise seansid: Meie nõustaja pakub regulaarseid nõustamise seansse, kus saate arutada oma toitumisega seotud küsimusi, saada praktilisi nõuandeid ja saavutada paremaid tulemusi.

  4. Toitumisalane haridus: Meie eesmärk on mitte ainult aidata teil saavutada oma toitumisega seotud eesmärke, vaid ka anda teile teadmisi ja oskusi, mis võimaldavad teil teha teadlikumaid valikuid oma toidulaual igapäevaselt.

Olenemata sellest, kas soovite muuta oma toitumisharjumusi, kaotada kaalu või lihtsalt tunda end tervemana ja energilisemana, on meie toitumisnõustamise teenus teie jaoks siin. Võtke ühendust meiega juba täna ja laske meie professionaalsel nõustajal toetada teid oma tervislike toitumise eesmärkide saavutamisel.

Meie toitumisnõustaja: Eva-Liisa Kaaristo

TEENUSELE REGISTREERUMINE

Tel: 56494148 // E-R: 9.00-17.00                        e-post: info@paifys.ee                            Kodulehe online broneering 

BRONEERINGU TÜHISTAMINE/MUUTMINE

Broneeringut saate tühistada või ümber vahetada hiljemalt 24h enne teenuse algust. Hilisem tühistamine annab meile õiguse võtta tasu 50% broneeringu maksumusest ja esitada vastav arve. Teenusele mitteilmuline ette teatamata annab meile õiguse teenus 100% kasutatuks lugeda ja vastavalt arveldada. Kolmas osapool sh perearst, Töötukassa, kindlustus, ei tasu mitteilmumise korral teenuste eest.

Teenusest loobumiseks teata esimesel võimalusel info@paifys.ee või  56494148.

TASUMINE

Kohapeal sularahas                                            Arve alusel teenuse järgselt                          Stebby keskkonna vahendusel            Kindlustuse vahendusel                                  Eesti Töötukassa rahastusel                      Perearsti teraapiafondi kaudu            Tervisekassa rahastusel /alates 01.07.2024/ lepingu olemasolul