Paifys teraapiakeskus

Psühholoogiline nõustamine

Psühholoogiline nõustamine on oluline tugi ja ressurss nendele, kes seisavad silmitsi emotsionaalsete väljakutsetega või soovivad paremini mõista ja hallata oma mõtteid, tundeid ja käitumist. See teenus pakub turvalist ja toetavat keskkonda, kus saab avameelselt arutada isiklikke muresid ja väljakutseid, ning töötada koos spetsialistiga lahenduste leidmise nimel.

Meie psühholoogilise nõustamise teenus on suunatud kõigile, kes tunnevad vajadust saada tuge ja juhendamist emotsionaalsete või psühholoogiliste probleemide lahendamisel. Meie kogenud ja empaatilised nõustajad on siin, et pakkuda professionaalset abi ja tuge erinevates olukordades, sealhulgas:

  1. Emotsionaalsed väljakutsed: Kui tunnete end ärevana, kurvana või stressis ning soovite leida viise nende tunnete haldamiseks ja leevendamiseks, võib psühholoogiline nõustamine olla teile abiks.

  2. Suhteprobleemid: Kas teil on raskusi suhtlemisel lähedastega või partneriga? Meie nõustajad aitavad teil paremini mõista suhete dünaamikat ja arendada tervislikumaid suhtlemisoskusi.

  3. Isiklik areng: Psühholoogiline nõustamine võib olla kasulik ka isikliku arengu ja eneseavastamise teekonnal. Meie nõustajad aitavad teil avastada oma tugevusi ja arenguvaldkondi ning seada eesmärke oma potentsiaali täielikuks realiseerimiseks.

  4. Trauma ja lein: Kui olete kogenud traumaatilist sündmust või kaotate lähedase, võib psühholoogiline nõustamine aidata teil leida leevendust ja toetust oma emotsionaalsele taastumisele.

Meie psühholoogilise nõustamise teenus on konfidentsiaalne ja usaldusväärne. Meie eesmärk on luua turvaline ja toetav keskkond, kus saate avameelselt rääkida oma muredest ja leida lahendusi, mis aitavad teil elada rahuldust pakkuvamat ja tasakaalustatumat elu. Ärge jätke oma emotsionaalse heaolu küsimusi tähelepanuta – võtke ühendust meiega ja laske meie kogenud nõustajatel teid toetada ja juhendada.

Meie psühholoog:  Merje Õun

TEENUSELE REGISTREERUMINE

Tel: 56494148 // E-R: 9.00-17.00                        e-post: info@paifys.ee                            Kodulehe online broneering 

BRONEERINGU TÜHISTAMINE/MUUTMINE

Broneeringut saate tühistada või ümber vahetada hiljemalt 24h enne teenuse algust. Hilisem tühistamine annab meile õiguse võtta tasu 50% broneeringu maksumusest ja esitada vastav arve. Teenusele mitteilmuline ette teatamata annab meile õiguse teenus 100% kasutatuks lugeda ja vastavalt arveldada. Kolmas osapool sh perearst, Töötukassa, kindlustus, ei tasu mitteilmumise korral teenuste eest.

Teenusest loobumiseks teata esimesel võimalusel info@paifys.ee või  56494148.

TASUMINE

Kohapeal sularahas                                            Arve alusel teenuse järgselt                          Stebby keskkonna vahendusel            Kindlustuse vahendusel                                  Eesti Töötukassa rahastusel                      Perearsti teraapiafondi kaudu            Tervisekassa rahastusel /alates 01.07.2024/ lepingu olemasolul