Massaaž võib olla lihtsalt üks väga mõnus lõõgastav kogemus, et vabaneda lihastesse kogunenud pingetest, ainevahetuse jääkproduktidest ja puhata vaimu ja keha samaaegselt. Samas võib massaažiga saavutada ka häid ravitulemusi oskusliku spetsialisti käe all. 

MEELESPEA! 
Massaaži tulles palun eemalda ehted (kaelaketid, käeketid, käekell, kõrvarõngad), pikad juuksed pane kinni. Enne ja peale massaaži joo tavapärasest rohkem vett. Soovitavalt leiget ja super oleks sinna sisse pigistada ka sidrunit! 
On-Site massaaži puhul võta tööle kaasa ja pane selga spordisärk, et massöör ei peaks muretsema sitsipluusi kortsumise või litrite eemaldumise pärast :)

MASSAAŽID

Üldmassaaž 60 min 
Lähtub kliendi kaebustest ja on suunatud enesetunde parandamisele. Kasutatakse võtteid klassikalisest ja spordimassaažist, lisaks mobilisatsioonid liigestele ja manipulatsioonid. 

Klassikaline massaaž 60 min/90 min 

Klassikaline massaaž on läänemaailmas kõige tuntum ja levinum massaažiliik, mida teostatakse massaažilaual, paljale kehale õlita. Massaaž lõõgastab, vähendab valusid, ergutab ainevahetust ning aktiveerib vere- ja lümfiringet. Massaaž turgutab immuunsüsteemi ja suurendab organismi vastupanuvõimet haigustele.

Laavakivimassaaž 60 min/90 min

Laavakivimassaaži puhul kasutatakse sooje kivisid, mis asetatakse teatud kindlatele kohtadele kehal või kasutatakse neid massaaživõtete puhul. Soojus ja kivide raskus lõdvestab lihaseid, vabastab toksiine ja parandab naha ilmet ning vereringet, vähendab stressi ja ärevust. 

Tai refleksoloogiline jalatallamassaaž 30 min

Jalatalla all asuvad reflektoorsed punktid, mis peegeldavad kindlaid inimese kehaosi – massaaži ajal esineb teatud punktides valulikkust. See ongi märguandeks sellele punktile vastava kehapiirkonna tervisehäiretest. Tai jalamassaaži tulemusena: > tugevneb immuunsüsteem, > paraneb vereringe, seedimine ja erituelundite seisund, > väheneb lihasjäikus ja - pinge, tursed, > paraneb une kvaliteet, > tasakaalustub psüühiline seisund (rahutus, ärevus, stress, depressioon) > leevendust saavad väsinud ja külmetavad jalad.

On-Site massaaž 30 min  

On-Site ehk kontorimassaaž on läbi riiete ja spetsiaalsel toolil tehtav klassikalisel ja idamaistel võtetel põhinev kiirmassaaž, kus kliendi jalad, käed, rindkere ja pea on toetatud. On-Site massaaži toolil tunneb klient end lõõgastunult, turvaliselt ja mugavalt.

30 minutilise massaaži jooksul töötatakse läbi selja, turja, abaluu, kaela ja pea piirkond ja käed, et lõõgastada lihaspingeid, parandada verevarustust ja keskendumisvõimet.

See on üldlõõgastav, stressi maandav ja positiivset enesetunnet loov massaaž. Massaaž on abiks sundasendis, näiteks kontori-, arvuti- ja tehase tootmisliinil töötavale inimesele, kaela ja õlavöötme pingetest vabastamiseks. Abi saab selja- ja ülakeha pingete puhul aga ka peavalude puhul.

Spordimassaaž 60 min 

Spordimassaaž on efektiivne nii võistluseks valmistumisel, kui ka väsimusega võitlemiseks treeningperioodil või võistlusjärgselt. Vastavalt eesmärgile võib spordimassaaž olla lõõgastav, rahustav või hoopis toniseeriv ja ergutav. Taastav spordimassaaž sobib hästi ka rasket füüsilist tööd tegevale inimesele.

Aroomimassaaž 60 min

Aroomimassaaž stimuleerib organismi võimet end ise ravida. Aroomimassaažil on väga tugev mõju inimese psüühikale: tõstab meeleolu, annab rahuliku une, rahustab ärevuse ja südamepekslemise korral, toimib valuvaigistina ja loodusliku antidepressandina. Vastavalt inimese seisundile ja valitud eeterlikele õlidele võib aroomimassaaž olla kas lõdvestav või ergutav.

Kupumassaaž 60 min

Kupumassaaž on massaažiliik, milles kombineeritult klassikalise massaažiga kasutatakse lisaks erineva suurusega silikoonist kuppe. Kupuga tekitatud vaakumi abil mõjutatakse keha pindmisi pehmeid kudesid ja selle kaudu kogu organismi. Tänu kupu abil tekkivale vaakumile ja intensiivsele töötlemisele paraneb verevarustus, lümfiringe ning kiireneb ainevahetus. Vaakum võib tekitada ka verevalumeid, mis on normaalne nähtus. Kuppude toime tõttu väljuvad kehast mürgised jääkained ning tasapisi väheneb ka tselluliit. Nahk muutub siledamaks ning läheb rohkem trimmi. Parima tulemuse saavutamiseks tuleks kupumassaaži läbida kuurina, 2-3x nädalas ja vähemalt 10-15 korda. Profülaktilisel eesmärgil sobib ka 1x nädalas. 

Lümfimassaaž 60 min

Lümfimassaaž on nahka ja nahaaluseid kudesid mõjutav pindmine massaaž, mis stimuleerib lümfivedeliku voolu, tugevdab immuunsüsteemi ja ergutab jääkainete eemaldumist kehast. Mõjub hästi tursete, vereringe ja ainevahetuse parandamiseks. 

Reflektoorne jalamassaaž 60 min

Reflektoorse jalamassaažiga saame mõjutada kogu keha, sest inimese organid ja kehaosad on peegeldatud jalalabal kindlate reflektoorsete punktidena või tsoonidena ning neid vajutades mõjutatakse organite tööd. Kui tsoon on aktiivne, siis see väljendub kerge valuna või nahamuutusena. Tsoonide mõjutamine stimuleerib vere- ja lümfiringet, parandab immuunsüsteemi ja organite tööd, samuti leevendab stressi ja pinget kehas. 

Tai massaaž 60 min

Tai joogamassaaž on rahulik, hingamise rütmis teostatav massaaž, mis suurendab lihaste elastsust, liigeste liikuvust ja vabastab vaimsetest pingetest. Peamine eesmärk on vabastada eluenergiavoog. Tai massaaž võib olla lihtsalt lõõgastava toimega, aga ka väga tõhusa tervendava toimega. Sobib hästi traumade taastusraviks, lihaspingete leevendamiseks, aitab aktiviseerida vereringet ja ainevahetust, parandab liigeste liikuvuse piiratust ja mõjub toniseerivalt kogu organismile. Massaaž koosneb kindlatest tugevatest võtetest: venitustest ja vajutustest nii käepäkkadega, pöialdega, jalgade ja põlvedega. Massaaži tehakse põrandal matil ja läbi mugavate spordiriiete sokkides.