Massaaž võib olla lihtsalt üks väga mõnus lõõgastav kogemus, et vabaneda lihastesse kogunenud pingetest, ainevahetuse jääkproduktidest ja puhata vaimu ja keha samaaegselt. Samas võib massaažiga saavutada ka häid ravitulemusi oskusliku spetsialisti käe all. 

MEELESPEA! 
Massaaži tulles palun eemalda ehted (kaelaketid, käeketid, käekell, kõrvarõngad), pikad juuksed pane kinni. Enne ja peale massaaži joo tavapärasest rohkem vett. Soovitavalt leiget ja super oleks sinna sisse pigistada ka sidrunit! 
On-Site massaaži puhul võta tööle kaasa ja pane selga spordisärk, et massöör ei peaks muretsema sitsipluusi kortsumise või litrite eemaldumise pärast :)

MASSAAŽID

Üldmassaaž 60 min 
Lähtub kliendi kaebustest ja on suunatud enesetunde parandamisele. Kasutatakse võtteid klassikalisest ja spordimassaažist, lisaks mobilisatsioonid liigestele ja manipulatsioonid. 

Klassikaline massaaž 60 min/90 min 

Klassikaline massaaž on läänemaailmas kõige tuntum ja levinum massaažiliik, mida teostatakse massaažilaual, paljale kehale õlita. Massaaž lõõgastab, vähendab valusid, ergutab ainevahetust ning aktiveerib vere- ja lümfiringet. Massaaž turgutab immuunsüsteemi ja suurendab organismi vastupanuvõimet haigustele.

India peamassaaž 30 min  

Massaaž aitab saavutada emotsionaalset tasakaalu, aktiviseerib pea verevarustust, lõõgastab pinges lihaseid ning vähendab unehäireid. Teostan erinevaid massaaživõtteid pea-, näo-, kaela- ja õlgade piirkonnas (ilma õlita).

Tai refleksioloogiline jalatallamassaaž 30 min/1h 

Jalatalla all asuvad reflektoorsed punktid, mis peegeldavad kindlaid inimese kehaosi – massaaži ajal esineb teatud punktides valulikkust. See ongi märguandeks sellele punktile vastava kehapiirkonna tervisehäiretest. Tai jalamassaaži tulemusena: > tugevneb immuunsüsteem, > paraneb vereringe, seedimine ja erituelundite seisund, > väheneb lihasjäikus ja - pinge, tursed, > paraneb une kvaliteet, > tasakaalustub psüühiline seisund (rahutus, ärevus, stress, depressioon) > leevendust saavad väsinud ja külmetavad jalad.

On-Site massaaž 30 min  

On-Site ehk kontorimassaaž on läbi riiete ja spetsiaalsel toolil tehtav klassikalisel ja idamaistel võtetel põhinev kiirmassaaž, kus kliendi jalad, käed, rindkere ja pea on toetatud. On-Site massaaži toolil tunneb klient end lõõgastunult, turvaliselt ja mugavalt.

30 minutilise massaaži jooksul töötatakse läbi selja, turja, abaluu, kaela ja pea piirkond ja käed, et lõõgastada lihaspingeid, parandada verevarustust ja keskendumisvõimet.

See on üldlõõgastav, stressi maandav ja positiivset enesetunnet loov massaaž. Massaaž on abiks sundasendis, näiteks kontori-, arvuti- ja tehase tootmisliinil töötavale inimesele, kaela ja õlavöötme pingetest vabastamiseks. Abi saab selja- ja ülakeha pingete puhul aga ka peavalude puhul.

Spordimassaaž 60 min 

Spordimassaaž on efektiivne nii võistluseks valmistumisel, kui ka väsimusega võitlemiseks treeningperioodil või võistlusjärgselt. Vastavalt eesmärgile võib spordimassaaž olla lõõgastav, rahustav või hoopis toniseeriv ja ergutav. Taastav spordimassaaž sobib hästi ka rasket füüsilist tööd tegevale inimesele.