Paifys teraapiakeskus

Kaelahooldus TR-MMFT laual tähendab kaela- ja õlavöötme piirkonna lihaste ja ka liigeste töötlemist spetsiaalsete võtetega selleks välja arendatud multifunktsionaalsel teraapialaual. 

Laud on arendatud Soomes ortopeedilise osteopaadi Timo Rantala poolt ning arendamise käigus on kesksel kohal olnud just kaela-, õlavöötme probleemide tulemuslikum lahendamine.

Laua ehituse ja funktsionaalsuse tõttu on võimalik ligi pääseda kaelapiirkonna lihastele ja tagada nende hooldus, samas kui klient saab tunda ennast võimalikult mugavalt. Ühtlasi võimaldab see terapeudil kasutada ergonoomilisemaid asendeid teraapia läbiviimisel.

Laua käetoed ja peaosa on mobiilsed, mis võimaldab sooritada ka õlaliigeste, kaela- ja rindkere liikuvusharjutusi. See omakorda tagab paremad tulemused kaela-, õlavöötmepingetega klientidel.

Kaelahooldus sobib väga hästi nt kontoritöötajatele, õmblejatele, liinitöölistele ehk kõigile, kes peavad olema sundasendis pea ette kallutatud, kes teevad tööd kätega ja seetõttu koguvad pinged just kaela piirkonda. Aitab väga hästi krooniliste peavalude puhul, mis on tingitud lihaspingetest õlavöötmes.

Kaelahooldust viivad läbi füsioterapeudid:

Heilika Rõõs ja Andra Hiiemäe